Itz_Treed - Nábor do Helper Teamu.

Prihláška do Helper Teamu

• Vaše herní jméno: Itz_Treed
• Věk: 16
• Počet nahraných hodin: 30h ( Je to síce málo ale na váš server som narazil nedávno, približne pred týždňom)
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Patrik Boháć
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:  Ja si nemyslím žeby sa mal helper niejako lýšiť, helper by sa mal správať slušne a dodržiavať poriadok. Ja mám skuseností z Minecraftu kde som bol v Admin Teau či už ako helper alebo developer na rôznych uspešných serveroch.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Takže môj štýl života je trochu zlý pretože väčšinu svojho času strávim za počítačom, cez leto niekedy zájdem von s kamarátmi si pokecať atd.. Moje meno ako som už uviedol vyššie "Kontakt na FB" je Patrik.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Kedže som pôsobil v AT na rôznych Minecraft serveroch tak mám veľa skúsenosti s TeamSpeak3 klientom a teda som schopný doraziť na TeamSpeak 3 server vždy keď to bude potreba, a budem mať čas.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: na SFDFD som narazil už pred niekoľkými mesiacmi no vtedy ma moc GTA SA nezaujal, skôr som hrával minecraft. Pred cca týždňom som zase po dlhej dobe zapol samp klient a všimol som si váš server v mojom server liste, a pripojil som sa hlavne aj z toho dôvodu že tento server nieje mrtvi, a vie si udržať aktívnu komunitu.

• PS: Bol by som rád ak by v tomto prípade nehrala rola (nahrány čas) pretože nahrať ďalších 70h pre mňa nebude zas take ťažke.

Komentáře

• 30 hodin je opravdu málo a hned v první větě jsem našel chybu. Nahraj více hodin, určitě neznáš celý mód tak, jako ostatní helpeři a zkus se vyvarovat příště chybám.
  • Ja tam v prvej vete chybu nevidím :o. A tých +70 ďalších hodin ako som napísal mne nerobi problém získať. 
  • Ahoj, videl som ťa dnes na serveri a tá tvoja gramatika bola hrozná.
    Appka pekná ale s 30h nemôžeš poznať toho moc. + Súhlasím s Andrejom.
    Proti
  • Leonnn, ak nemusím tak gramaticky správne niekedy nepíšem :). A myslím si že takto to majú aj iný, ak proste nemusím tak proste nepíšem gramaticky správne.
  • Diskuze přesunuta do správné kategorie aby se tu nevyjadřovali individua co se tu vůbec nemají co vyjadřovat k přihláškám.
  • Ja tam v prvej vete chybu nevidím o. A tých +70 ďalších hodin ako som napísal mne nerobi problém získať. 
    Ja si nemyslím žeby sa mal helper niejako lýšiť, helper by sa mal správať slušne a dodržiavať poriadok. Ja mám skuseností z Minecraftu kde som bol v Admin Teau či už ako helper alebo developer na rôznych uspešných serveroch.
  • Na serveru se absolutně neumíš chovat, gramatiku taky ne a hádal jsi se semnou na serveru.. proti
  • Minimální počet nahraných hodin na serveru pro podání přihlášky je nyní 100

Evidentne túto podmienku na post helpera nespĺňaš  taktiež ako hovoria ostatný nevieš sa chovať. PROTI
  • - Hodiny
    - Jak si sám napsal že tu hraješ týden.
    Což je velmi málo nato aby si znal skvěle celý mod.

Jak píše takashii
    100 hodin je   minimum.
    Jak píšou ostatní ta gramatika dře 
    PROTI

• Ahoj, je mi líto, ale sám vidíš, že záporů je relativně hodně. Zkus na sobě trochu zapracovat, nahrát hodiny a můžeš to za měsíc zkusit znovu.
Tato diskuze je zavřená.