legranda je z5

upraveno 15. June v Nábor helperů

Vaše herní jméno: Mgr.MoRocKo.Bc

Věk: 15

Počet nahraných hodin: 707

Kontakt na FB(můžete do SZ):Morocko Petr

Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:už jsem helper byl myslím :/

Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:jsem Péta,dost hraju ,a jezdím na motorce nic extra o sobě nevím

Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:ne,myslím že nebude potřeba

Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:už dááááávno když jsem začal hrát po dlouhé době :disappointed:

myslím si že nemám co dalšího napsat jsem upřímnej a většina mě doufám zná :) 

Komentáře

• • Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:ne,myslím že nebude potřeba

• Přijímací pohovory mohou probíhat i ústně na TeamSpeak 3, proto je podmínkou mít mikrofon. 
    • Každý uchazeč bude muset mít mikrofon, aby se mohl zúčastnit proškolení a pohovoru na TS3. Pokud mikrofon nemáte, zajděte k některému svému kamarádovi a vypůjčte si. Jakmile spolu zvládneme pohovor a rozhodnu se, vás přijmout, můžete mikrofon zase kamarádovi vrátit. Kdo nebude mít mikrofon, automaticky zamítám přihlášku.

Nesplňuješ podmínky, takže je asi zbytečný to dál řešit + ses absolutně vůbec nerozepsal a na server jsi přišel včera pokud se nepletu, dej tomu měsíc a vezmi to víc seriózně, PROTI.
  • Po dlouhý době si přišel na server a jen máš kecy a nadáváš, já tohle beru jako troll z tvý strany, takže za mě máš jednoznačně PROTI.
  • Ahoj,

ako píšu hore som PROTI... Po dlhej dobe si prišiel na server a taktiež ako Wukis to beriem z tvojej strany ako troll. Gl.
  • Sorry kámo ale hráš tu zasa po dlhšom čase a neviem či tomu bude aj tak naďalej aby si začal hrať častejšie  zatiaľ  som PROTI  
  • Ako píše Wukiš PROTI.
  • upraveno 27. June
    Bohužel, ale sám vidíš názory ostatních členů z týmu. Zkus zapracovat na negativních vlastnostech které ti zde byly vypsány a můžeš to zkusit znovu za měsíc. 
Tato diskuze je zavřená.