NÁBOR DO HT

• Vaše herní jméno:  SIMBA

• Věk: 15 let

• Počet nahraných hodin:  Kolem 350 hodin

• Kontakt na FB(můžete do SZ):  https://www.facebook.com/markus.bukus/photos?lst=100010170401997%3A100010170401997%3A1590059083

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:  Jsem člověk, který není zas tak chytrý, ale když zapojím mozek, dělám divy. Nejsem moc slušný abych pravdu řekl, ale podle mého moje chování začíná pomaličku být klidnější. Hraji to už cca tři čtvrtě roku s tím, že jsem to ze začátku moc nehrál a bral jsem to jako nějaký další obyčejný server. Po delším času hraní jsem zjistil, že tento server je za mne úplně nejlepší  a nejzábavnější, skvělá komunita a kamarádi. Zkrátka si myslím, že už to nějakou dobu hraji a znám většina příkazů, atd.. Ještě se tedy pokusím vyhledat příkazy, které neznám.

• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Takže jmenuji se Marek a bydlím ve Středočeském kraji. Rád hraji hry, fotbal a také si občas něco uvařím neboť chci jít na kuchaře. Chodím do 9. třídy kde tedy nejsem jedničkář... Můj den mám rozdělený na 60% u PC, 30% fotbal a 10% učení. Dále bych o sobě řekl, že jsem takový lenoch a vše nechávám na poslední možnost. Také mám rád kamarády, rodinu a zvířata. Když je normálně škola tak přicházím většinou domů kolem 14:00 a půl hoďky jsem tak na mobilu a potom jdu k PC a hraji gta téměř do večera, pokud nemám úkoly a povinnosti. Toť vše, víc nevím co bych řekl, jsem takový člověk, který toho moc nedělá a jen spíše hraje a válí se... :DD

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:  TS3 nemám, tak pokud by to nevadilo tak spíše Skype nebo Fb. Jinak ano, jsem schopen.
.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: K SFDFD jsem se dostal tak, že jsem vyhledával nějaké servery, které mě něčím zaujmou a server SFDFD mne zaujmul především speciálními vozidly.

POSLEDNÍ VĚC CO MÁM NA <3 

Chtěl bych říci, že nepočítám s tím, že mi dáte pro, jen jsem to zkusil a jak napsal Tress, za zkoušku nic nedám. Také bych chtěl, aby jste mi napsali váš názor na mně a kdyžtak co mám na sobě změnit. (pokud tam jsou chyby tak se omlouvám)

Komentáře

• upraveno 29. May
    Na servery ťa vôbec nevidím pomáhať  :/ zatiaľ dávam  PROTI

//edit: Na servery si aktívny vidím ťa už aj pomáhať aj keď to není povinné a prídeš mi ako sympatický človek za skúšku nič nedáme PRO
  • upraveno 22. May
    Ahoj,

žiadosť sa mi páči ale je tu veľké mínus a to, že nepomáhaš skoro vôbec na hre aj keď to podmienka nieje. Skús na sebe popracovať a prípadne si požiadaj neskôr. Zatiaľ som PROTI :)

+ dôvodom PROTI je to, že si pýtal od helperov či ti daju PRO.. sorry 
  • upraveno 21. May
    Pro
    +appka
    +aktivita
    +hodiny
    správanie normálne, nevidel som že by si porušoval pravidlá apod.
  • Podle přihlášky vypadáš jako rozumný člověk a nevidím žádný problém v tom, to s tebou zkusit v HT.
    Za mě máš PRO.
  • upraveno 23. May
    Aktivitu máš na serveri ta vidím často ale musím ti vytknúť to že neustále píšeš jak mne tak možno aj ostatným členom AT a HT nech ti dajú hlas. Takže zatiaľ PROTI
  • upraveno 25. May
    Nelíbí se mi jak lidem z HT a AT píšeš o pro, každopádně nemám důvod ti dát proti, tak ani pro, takže zatím ode mě dostaneš NEUTRAL

//edit: Po tom co tě chvíli na serveru sleduju, chování a podobně, přijdeš mi jako rozumný kluk, měním názor na PRO, proč to nezkusit, jinak mě mrzí jak jsi psal lidem aby ti napsali daný verdikt na tvou appku.
  • Neviem dostatočne posúdiť či áno alebo nie, ale na skúšku by to mohlo byť.
  • Súhlasím s Leonom PRO
  • Dôvody vypísané-PRO
  • Souhlasím s ostatníma, Pro
  • Po pohovoru jsem došel k závěru Nepřijat
    Myslím si že to chce ještě měsíc aby sis byl jistý tím, jak pomáháš a chováš na serveru.
    Budu rád, pokud si přihlášku podáš opět za měsíc.
Tato diskuze je zavřená.