prihláška do helper teamu :)

• Vaše herní jméno:
  moti

• Věk:  17

• Počet nahraných hodin:  790

• Kontakt na FB(můžete do SZ):
Nicolas Lauko

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:
 Hrám na SFDFD pomerne dĺhu dobu a poznám aj pomerne dobre herní mód . Každopádne dôležitá vec a základná je že baví ma pomáhať jak nováčikom tak starším hráčom na servery.

• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:
Takže toto je najdôležitejšia časť tejto prihlášky tak ideme na to. Volám sa Nicolas mám 17 rokov a bývam v Košiciach na východe Slovenska. Meriam 180cm a vážim 67kg  ,mám hnedé vlasy aj oči a medzi moju obľúbenú kuchyňu patrí čínska kuchyňa.Chodím do 2. ročníka na strednú školu v Košiciach ktorá je zameraná hlavne na autá,vybral som si učebný odbor karosár keďže ma to asi najviac zaujalo.Ako som sa  v predošlej otázke zmienil hrám na servery od 2013 a poznám pomerne dobré herní mód veľa vecí sa za tú dobu síce zmenilo ale myslím si že som stále v obraze.Medzi moje koníčky patria samozrejme autá,počítače a hrávam football síce už nie za klub ale skôr tak rekreačne (po vonku).Na servery začínam byť viac aktívny a tak isto sa snažím pomáhať a odpovedať na otázky na ktoré viem dôkladne odpovedať.Ovládam Anglický,Ruský a Slovenský jazyk.Na Servery sa budem snažiť tráviť toľko času koľko budem môcť a koľko mi dovolí môj životný štýl.

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:
Áno som schopný sa zúčastniť 

• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:
Dostal som sa na SFDFD v roku 2013 vtedy to vlastne nebolo SFDFD ale ako si veteráni pamätajú tak sa to volalo RSGame tam som trávil pomerne dosť času dostal som sa k nemu cez kamaráta ktorý mi poskytol v tú dobu ip adresu serveru .

Komentáře

• Ano ano ano a ještě jednou ano, jako helper jsi odváděl svou práci velice dobře, sice jsi přišel po dlouhé době, ale jelikož je nyní v týmu hodně málo helperů hodí se každá pomocná ruka, a myslím že s tebou se nespleteme. (možná malinko zlepši chování v nějakých situacích jak jsi mi sám psal na serveru) Ještě jednou PRO.
  • Nevidím jediný problém, pro.
  • upraveno 11. May
    Ahoj.

Asi všetko podstatné splňuješ.

Odomňa máš PRO ale dobehni aktivitu, GL.
  • Áno-dôvody hore
  • Souhlasím s ostatníma, Pro
  • Dôvody netreba písať, určite áno  :3
  • Nevidím žádný problém. PRO
  • Súhlasím s ostatnými, pro.
  • upraveno 17. May
    Prijatý na pohovor.
    //Prijatý do HT.
Tato diskuze je zavřená.