Zákaz HANDLINGU

upraveno 11. May v SFDFD


Zdravím všechny hráče našeho herního serveru SFDFD.


Od středy 13.5 2020 nabývá platnosti zákaz handlingu a jiných modifikací jízdy vozidel. 

(Pro ty co nejsou v obraze - handling je modifikace souboru hry ve kterém se dá nastavit lepší ovladatelnost, rychlost nebo kontrola trakce)
Co nás vedlo k tomuto rozhodnutí ?
Poslední dobou vzniká celkem dost kontroverzních situací okolo handlingu a proto jsme s @Sbqq rozhodli zrušit momentální stav handlingu který najdete ZDE.

Nelíbí se nám to, že někteří hráči tento handling využívají pro svůj prospěch (tzn. race, drag nebo ujíždění od souboje), nikdo se nemá jak zaručit že to bude používat pouze na drift, pro administrátory by to byla akorát práce navíc.

Další věc je nejasnost tohoto tématu. Vznikají zbytečné hádky typu "ale admin mi to povolil", "na webu je napsáno že handling můžeme používat, ale jen na drift" nebo "handling je modifikace která zvýhodňuje hráče, je zakázaný".

V podstatě si za tento zákaz můžou "drifteři" sami. Nepřijde nám úplně normální aby se autobus točil na místě jako kolotoč pod vlivem budících látek nebo aby někdo jel se Sabrem rychleji než s Infernusem.

Jakékoliv dotazy směřujte na mě nebo na @Sbqq, ale myslím si že je nyní vše víc než jasné.

<hide>
Protože bude chvíli trvat než se to dostane mezi lidi, tak zatím jen varujte ať si třeba toto přečtou. Pokud neuposlechnou tak ban na 50 hodin.
</hide>
Tato diskuze je zavřená.