Stížnost na Admina na TS serveru

• Vaše herní jméno/nick: na TS: Míkos, na SAMP: DanyManCZ
• Jméno hráče/administrátora, na kterého je stížnost podána: Esoo
• Přibližný čas, kdy se to stalo: 17:49
• Důvod stížnosti: Poprosil jsem ho o ikonky, nepozdravil a bez sdělení důvodu mi nevyhovil.
• Důkazy o porušení pravidel (screen, video, atp..): Dávam k diskuzi
• Co očekáváte od vyřešení stížnosti: Poprosil bych aby mi Admin konečně vyslechl a vyhověl nebo mi sdělil důvod proč mi nedal ikonky.

Komentáře

• Ja som ti není povinný dávať ikony a ďalšia vec, pokiaľ ti neodpisujem, nevidím dôvod mi stále spamovať, absolutne zbytočná sťažnosť ale nechávam odomknuté pre vyjadrenie @KyBLKuBA

• A mužu vědet důvod, proč mi ani nepozdravite a nerekne te mi duvod proč mi to nedáte ? Nebo by stacilo napsat neco ve stylu: Promin, ted neco delam. Nebo něco podobneho ?
  • upraveno 30. March
    Na našem TeamSpeak3 serveru se nenachází žádná ikonka jako "Hráč" nebo "VIP" nebo něco podobného, která je udělována těm, kteří na ni mají nárok.
    Na našem serveru se nachází pouze ikonky pro označení členů AT, HT (případně Legend serveru), administrátorů a pár "fun" ikonek, které nemají žádné vyšší práva ani žádný význam a které se většinou dávají jen pro pobavení mezi partou lidí.. to ale záleží na samotných administrátorech, komu ji udělí.
  • upraveno 30. March
    Ano, toho jsem si vědom. Chtěl jsem ty "funny", moji pratele maji take ikony a na serveru se nikdy neobjevili a ja když zažádám o pozornost admina abych si rekl o "funny" ikonky, tak me bezduvodne posle do haje.
  • upraveno 30. March
    Už nic, ty ikonky mi dal NORMALNÍ admin, 

děkuji admine @DrRally_
  • upraveno 30. March
    Tak pravděpodobně vyřešeno. Je to zkrátka na adminovi, zda ti ty "fun" ikonky udělí nebo ne..
    Určitě to zkrátka není na stížnost..
Tato diskuze je zavřená.