cs

ccscs, jen by mě zajímalo co dělá v ht wukii? Když  se neumí chovat a vyvolává na serveru skoro pořád hádky.
Další věc, taky mě zajímá co dělá v AT Potkan,SBQ, což mě zarazilo jak tyto dva můžou být v at, potkan -> potkan když neměl práva, tak neustále nadávky, hádky s hráčema, sbq -> ten žije jen sawnama o tom žádná.
dík nesmažte mi to hlavně.

Komentáře

• upraveno 19. June 2018
    Taky nechápu.
  • Já opravdu nežiju jen sawnama jak zde píšeš.. A také je divné, že píšeš "jak tyto dva můžou být v at" když o tom vlastně nic nevíš..
  • Proč mi to upravuješ lol, však jsem jen napsal pravdu xd
  • Myslím si, že je to rozhodnutí AT a vedení serveru, kdo je a není v AT/HT. Wukii svoji práci Helpera vždy odváděl na výbornou, tudíž není důvod, proč by nemohl být Helper.
    Potkan se aktivně zapojuje do zlepšování serveru a má dost zkušeností, které opravdu nejsou jen tak k zahození, ale k velkému přínosu pro server. Sbq byl na pozici Helpera poměrně dlouho a taky svoji práci odváděl na výbornou, takže byl povýšen na administrátora, tak jak už bývá zvykem.
    To, že se člověk občas prezentuje trochu jiným způsobem neznamená, že takový doopravdy je.
Tato diskuze je zavřená.