••• Nahlašování bugů na serveru SFDFD •••

Obrazek

Do tohoto tématu můžete nahlásit chyby na serveru SFDFD Freeroam

«134567

Komentáře

• Web na bugu:jak se ukazuje kdo odpověděl tak se tam ukazuje nick toho kdo odpověděl jako první, neaktualizuje se to.
    První odpověděl StemYK poslední odpověděl Tress---
    --- odpověděl StemYk

//Čoky není zač
  • Díky za nahlášení, opraveno.
  • Bug (by Young_Kenny)

Stěžuje si že má level 17 a má dostávát o 40% větší odměnu u vykradani podniků ale přitom dostává o méně

Pišu to za něj protože mu nejde web..
  • Už mi jde web, tak se chci zeptat, jestli nějak půjde řešit ten problém na serveru? Díky za odp.
  • bug se spec new inf na LV u Gangu The Mafia Video zde
  • Bug kterej si myslím že by ho někteří mohli zneuživat ... je to izi bug stačí aby jste si koupili Sawny a Motorovou pilu... pak stačí jen /vyhoditzbrane vyhodit motorovou pilu a někteří lidi by toho mohli zneuzivat... nevím či je to bug sampa a nebo serveru ale snad se to zkusí vyřešit no..
  • Keď som na /zapas -- M4 (Atrium).
    Keď niekoho zastrelím alebo mňa zastrelia tak sa to bugne a objavím sa vonku. A keď pôjdnem dnu tak tam nikoho nevidím.
    Ďakujem za pochopenie !
  • Při zakoupení interieru za tokeny nedostane inteier a odečtou se ti tokeny
  • upraveno 25. October 2016
    • - Pocas zaberania/branenia uzemia pokial ma VIP hrac na mape hide, moze sa schovavat a uzemie nebude prebrate - to iste aj s nickom, tazko potom rozoznat podla minimapy ci je svami
    • Mozu vas zabit spec autom, prejdu vas radlicou a skapete ked nejste sami vo vozidle..

Nasledovne veci neviem ci su priamo bugy alebo navrhy, posudte sami:
    • - Na minimape pocas branenia/zaberania uzemia by mohli byt na minimape zobrazene farby gangov, nie farba hracov (lepsi prehlad kto je kto)
    • - Moznost upravovat dobrovolnikov v gangu, bez toho aby musel leavovat a ptm znovu byt pridany majitelom
    • - Moznost pre majitelov komunity predavat domy v sidlach gangov (niektori ludia si kupia dom mimo komunity)
  • Opravit už konečně to ukládání tuningu a objektů z obchodů (ZIP, Binco ...)
  • Tuning BUG!

Když jste na jakémkoliv portu tuningu (tuningls, tuninglv, tuningsf nebo wang ), tak v tuningmenu ukazuje částku hydrauliky 1000$, ale když si jí zakoupíte, tak Vám to odečte 10000$. Pokud máte však VIP a dáte si třeba doma /tune, tak tam je to už za 10000$. Je to sice prkotina, ale pro začátečníky, který mají málo peněz to prkotina není. Děkuji předem za opravu. Zde dokládám screeny: https://ctrlv.cz/J7vZ - https://ctrlv.cz/VyKX
  • BUG NA WEBU!!
    Když se kouknu na někoho profil a kouknu dole na jeho auta tak např. já vím že mam SPEC NRG-500 a dalších 13 specek tak ,ale na webu ukazuje že mam vše v obyč jedná se čistě o bug na webu poprosil bych opravit ;) Děkuji za přečtení přeju hezký zbytek dne ;) 
  • upraveno 15. February 2017
    Už je to nejspíš opravené už mi to ukazuje  

//KyBLKuBA: Ano, ta chyba byla opravena. Děkujeme za nahlášení.
  • BUG NA SFDFD!!
    Při zabírání nebliká území takže vlastně vidím že se nikde nezabírá. 
  • bug na sfdfd : 
    1.) Po vlastnení/spoluvlastnení viac ako 12 domov, niektoré domy začnú miznúť z /house (avšak stale hráč vlastní/spoluvlastní ten dom, ktorý zmizol)

2.) Keď niekto vlastní viac ako 20 spec. áut, nevie dať do dražby 22.+ specialne auto (text sa bugne a skončí pri 21. specku)

(už som na fórku tieto bugy písal, ale píšem ich tu pre prípad, že sa na nich zabudlo, taktiež to nebolo priamo v tejto téme)
  • V  /friends mam 100 pratel a posledni pritel se neukazuje a nejde odebrat ci zobrazit
  • Bug v /ach ukoly se neukladaj 
  • Jak byl novej update /trofeje hráč co překoná nějakou topku tak se to ale nezapíše a furt to má ten hráč co to měl a někdy se buguje first person 
  • Když dám nějakou písničku do sfdfd streamu tak nehraje 
  • upraveno 23. April 2017
    Pancier na autach sa neukláda.
    Po kúpeni panciera, zaparkovaniu specka a odparkovaniu specka sa pancier vymaže.
    (neviem či to tak ma byť alebo je to bug :smiley: )
  • Když dostanu mute a po 30min se připojím znova na server tak znova mam mute. Opravit bug na webu kde se kouknu na nejlepší hráče tak tam nejsou ukázaný hodiny.  Europa 2 SK nehraje. 
  • bug /obleceni když si koupím obleceni a pak si je zruším a koupím si jiny a pak se připojím např. 2 den tak mam zas ty objekty první a né ty které jsem chtěl 
  • Luboss napsal(a):
    Cechi není to bugnuty dom je tam špeciálna villa 
    tak to
  • Kdyz si koupite pancir po relogu zmizne.. opravit prosím
  • Dnes cca o 20:30 mi napisal hrac G0R1LL4Z_osD ked som chcel predat mojho spec.yosemita ze ci ho nevymenim za spec bullet...suhlasil som..bol som vsak umlčaný a on mi asi 4x napísal sell a ked som mu auto poslal prijal to a odisiel...o chvilu sa znovu prihlasil povedal ze mu to padlo mam pockat...pisem mu aby mi to poslal a on ze o nicom nevie bol tam jeho brat spýta sa ho atd. o chvilu mu pisem zasa aby mi ho vratil on napisal asi 4x na moje spravy ze o nicom nevie...nechce mi ho vsak doteraz vrátit a ja som vsak zabudol spravit screen a to len preto ze som mu veril...teraz sa v chate smeje a chce ten yosemit predat...prisiel som koli nemu o 40-50mega...ziadam o vyriešenie ... ĎAKUJEM !!!
    EmP]Motacik :neutral: 

• A prečo to pišeš tu kde sa nahlasuju bugy?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.